KONST / Ramar / Tavelramar 7325419
nr 732 5419
Tavelramar
1 par, 1800-tal, ramens innermått: 26x31
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 december 2011
kl 18:51:38
17/12 15:10:22
17/12 16:47:35